جذب مدرس جهت ضبط ویدئو آموزشی جهت اطلاعات بیشتر کلیک کنید
0

آموزش قدم به قدم نصب ایندیزاین ۲۰۲۰

صفر تا صد نصب ایندیزاین ۲۰۲۰

در این مطلب از استادیاری قصد داریم صفر تا صد نصب ایندیزاین ۲۰۲۰ را به شما آموزش دهیم. ایندیزاین یکی از برنامه  های کاربردی و استاندارد در زمینه چاپ صنعتی است که از آن برای طراحی و تنظیم اسناد حرفه ای استفاده  می کنند.

از ایندیزاین ۲۰۲۰ می توانید تراکت، بروشور، مجله، روزنامه، کارت ویزیت، اسناد مختلف طراحی کنید. قبلا این برنامه کاربردی به نام PageMaker شناخته می شد. در حال حاضر ایندیزاین یکی از نرم افزارهای قدرتمند در زمینه طراحی و گرافیک می باشد.

یکی از قابلیت های فوق العاده نرم افزار ایندیزاین، سازگاری با برنامه های دیگر شرکت ادوبی مثل فوتوشاپ، ایلوستریتور و… است. نکته جالب اینکه بسیاری از طراحان ایرانی برای ساخت تراکت های تبلیغاتی از این نرم افزار قدرتمند استفاده می کنند.

نسخه ایندیزاین ۲۰۲۰ به راحتی با نسخه های قبلی این نرم افزار سازگاری دارد. با استفاده از ورژن ۲۰۲۰ این نرم افزار می توانید فایل هایتان را در فرمت های indd، idml یا CS4 ذخیره کنید.

در ادامه همراه ما باشید تا مراحل نصب ایندیزاین ۲۰۲۰ را به طور کامل به شما آموزش دهیم.

مرحله اول نصب ایندیزاین ۲۰۲۰: دانلود نرم افزار

در این مرحله ایندیزاین ۲۰۲۰ را از منابع معتبر دانلود کنید. برنامه را از حالت فشرده خارج کنید.

نصب ایندیزاین 2020

مرحله دوم: نصب برنامه

در پوشه ای که دانلود کردید، چند فایل وجود دارد. روی فایل autoplay.exe کلیک راست کرده سپس گزینه run as administrator را انتخاب کنید.

نصب ایندیزاین 2020

مرحله سوم: تنظیمات نصب ایندیزاین ۲۰۲۰

در پنجره ای که رو به رویتان باز شده گزینه install را انتخاب کنید. به این ترتیب صفحه ای مقابلتان باز شده که در آن می توانید زبان و موقعیت برنامه را انتخاب کنید. انتخاب زبان کار با برنامه یکی از مهم ترین موارد هنگام نصب آن است.

ابتدا زبان برنامه را روی  “یادم العربیه” قرار دهید تا در ادامه به مشکل برنخورید. سپس برای اینکه موقعیت برنامه هم تغییر دهید، روی گزینه change location کلیک کنید.

نصب ایندیزاین 2020

انتخاب زبان هنگام نصب ایندیزاین ۲۰۲۰

در صفحه جدید و درایو مورد نظرتان یک پوشه جدید به نام Adobe InDesign ایجاد کرده سپس گزینه ok را انتخاب کنید.

نصب ایندیزاین 2020

در این مرحله روی گزینه continue کلیک کنید. با انجام مراحل بالا خواهید دید که نرم افزار در حال نصب شدن است.

نصب ایندیزاین 2020

مرحله آخر: اجرای نرم افزار ایندیزاین ۲۰۲۰

بعد تمام شدن فرایند نصب ایندیزاین ۲۰۲۰ روی گزینه  launch کلیک کنید تا محیط داخلی نرم افزار برایتان باز شود. در این مرحله می توانید یک سند جدید باز کنید.

اندازه های مختلفی برای اسناد در موبایل، تبلت و کامپیوتر وجود دارد که می توانید اندازه مورد نظرتان را انتخاب و شروع به کار کنید.

برای اطلاع از تخفیف های آموزشی، ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

پیشنهاد مطالعه:

آَشنایی با کاربردهای نرم افزار InDesign

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *