جذب مدرس جهت ضبط ویدئو آموزشی جهت اطلاعات بیشتر کلیک کنید
0

درباره استادیاری

درباره‌ی ما

پلتفرم آموزشی استادیاری  از سال 1398 به عنوان اولین مرجع دوره‌های آموزش مهارت محور آغاز به کار کرد و با ارائه‌ی آموزش‌های رایگان وارد حوزه‌ی آموزش IT شد. در سال 1399تیم جدیدی اداره‌ی امور آکادمی استادیاری را به‌دست گرفت و با ارائه‌ی محتوای تخصصی و به‌روز، هدایت افراد مستعد و علاقمند را به سمت شکوفایی استعداد و ورود به بازار کار، رسالت خود قرار داد.

 

ما در سامانه آموزشی استادیاری معتقدیم همه‌ی انسان‌ها حق دارند، به آموزش باکیفیت و کم‌هزینه دسترسی آسان داشته باشند و همه‌ی افراد می‌توانند با آموزش درست، زندگی فردی و اجتماعی خود را بهتر کنند. با توجه به تخصص تیم ما در حوزه‌ی IT و نیاز روزافزون بازار کار به متخصصان این حوزه، تولید و عرضه‌ی محتوای مهارت‌محور و تخصصی را در حوزه‌ی IT جدی‌تر دنبال کردیم. در این راه از ابتدای انتخاب مسیر متناسب با توانایی و امکانات دانشجو تا یادگیری، تمرین، کسب مهارت تخصصی و عمومی، و در نهایت معرفی به بازار کار همراه او هستیم.

 

برای رسیدن به این هدف در تلاشیم تا در کنار ارائه‌ی محتوای به‌روز و کاربردی، خدمات و امکانات مورد نیاز را برای تسهیل یادگیری و مهارت‌آموزی ، هر روز بهتر از گذشته فراهم کنیم.

 

چشم انداز و اهداف
از دیدگاه ما دسترسی آسان به آموزش باکیفیت و کم‌هزینه حق همه است. به همین دلیل تیم استادیاری فراهم کردن شرایط یادگیری مهارت در حوزه‌ های اشتغال زایی را برای همه‌ی فارسی زبانان، با کیفیت بالا و حداقل هزینه رسالت خود می‌داند و در این مسیر شما را تا معرفی و ورود به بازار کار حمایت می کند.

 

لیست سرویس‌های استادیاری 
لیست سرویس‌های مختلف این سایت به شرح زیر است:

برگزاری وبینار های آنلاین 

ارائه ویدئو های آموزشی 

برگزاری آزمون های تعیین سطح مهارت 

فروش کتاب های آموزشی

معرفی شرکت کنندگان به بازار کار  

 

تمامی خدمات آموزشی برای افراد توانیاب مستعد یادگیری و افراد کم بضاعت رایگان می باشد 

شناسنامهٔ‌ استادیاری 

تاریخ تأسیس: 1399

مالکیت پلتفرم : شرکت نوآوران چکاوک شهر 

ثبت برند : گنجینه استادیاری