جذب مدرس جهت ضبط ویدئو آموزشی جهت اطلاعات بیشتر کلیک کنید
0

سوالات متداول

سوالات عمومی

1-برای عضویت در استادیاری بر روی گزینه «ثبت نام» کلیک کنید.

2-کافیست در کادر مربوطه ایمیل و رمز عبور انتخابی خود را وارد نمایید.

در چنین مواردی کافی است به این لینک مراجعه کنید و درخواست بازیابی رمز عبور را ارسال نمایید.

متاسفانه امکان برگزاری کلاس خصوصی با مدرسین وجود ندارد.

در کلیه آموزش ها، با توجه به عنوانی که آموزش داده می شود، آموزش به صورت کامل ارائه می شود. در واقع مباحث پایه ای و پیش نیازها برای ورود به مبحث اصلی، بیان می شود.

 

سپس بخش اصلی آموزش، به صورت جزئی آموزش داده می شود و گام به گام مباحث بیان می شود.

 

در نهایت با توجه به مباحثی که آموزش داده می شود، نتیجه گیری نهایی بیان می شود.

بله، کدهای برنامه نویسی نیز داده می شود و می توانید با توجه به هدفتان از آن استفاده نمایید.

 

در بعضی از آموزش ها با توجه به انتخاب مدرس امکان گفتگو از ناحیه کاربری بخش تیکت (فقط دوره هایی که خریداری کردید فعال می باشد) با مدرس ارتباط برقرار نمایید. لذا هر گونه سوالات یا مواردی مشابه کلاس خصوصی ، سوالات خارج از آموزش ارائه شده و… که خارج از حیطه قوانین استادیاری باشد ترتیب اثر نخواهد داشت .

نکته: تیکت ها قبل از ارسال به مدرس توسط بخش فنی ارزیابی می شود

برای پرسش سوالات قبل از خرید آموزش میتوانید در قسمت نظرات (صفحه آموزش مورد نظر ) از مدرسین آن آموزش پرسش خود را مطرح کنید 

تماس با پشتیبانی استادیاری تنها در مواردی همچون : 

1- مشکلات فنی مرتبط به سایت 

2- عدم دانلود فایل های خریداری شده 

3- عدم ورود به ناحیه کاربری 

4- کیفیت پایین آموزش های ارائه شده 

5-گزارش تخلف مدرسین 

6- هر گونه درخواست مدرس مبنی بر پرداخت هزینه های مجزا 

سوالات تهیه آموزشها

مراحل ثبت سفارش آموزش مورد نظر شما بسیار ساده است و مراحل آن در ادامه آمده است:

1-ابتدا ثبت نام نمایید.

2-بر روی آموزش مورد نظر خود کلیک کنید.

3-از طریق دکمه «افزودن به سبد» آموزش مورد نظر خود را به سبد اضافه نمایید.

4-شما از دو روش می توانید سفارش های خود را مشاهده و نسبت به پرداخت هزینه های آن اقدام نمایید. روش اول این است که در بالای صفحه آموزش شما، دکمه ای با عنوان «نمایش سبد سفارش» وجود دارد که شما می توانید در این قسمت آموزش های خود را اضافه و یا کم نمایید و پس از آن به روز رسانی کنید. در نهایت نیز از طریق دکمه «ثبت و پرداخت سفارش» می توانید هزینه مورد نظر را پرداخت نمایید. روش دوم این است که می توانید تمامی مراحل گفته شده در روش اول را با کلیک بر روی گزینه «سبد» که در بالای صفحه شما نمایش داده می شود، پیگیری نمایید.

پس از انتخاب گزینه «ثبت و پرداخت سفارش» فرم مربوطه را تکمیل نمایید و در آن مواردی را که مدنظر دارید مانند روش دریافت آموزش ها و … انتخاب نمایید.

شرایط استفاده از خدمات را مطالعه نمایید و پس از آن تیک مربوط به مطالعه آن را کلیک کنید.

در نهایت نیز گزینه «ثبت و پرداخت سفارش» را کلیک کنید و مبلغ مورد نظر را پرداخت نمایید.

پس از انجام مراحل فوق ایمیل تاییدیه برای شما ارسال خواهد شد و همکاران در اسرع وقت به سفارش شما رسیدگی خواهند کرد.

شما می توانید محصولات آموزشی را به صورت لینک دانلود دریافت نمایید.

سوالات استفاده از آموزشها

فایل اصلی آموزش، با نرم افزار WinRaR به چند قسمت شکسته شده است و این قسمت ها در لینک های دانلود واقع در صفحه کاربری شما در این لینک (+) قرار گرفته اند، در نهایت با Extract یکی از فایل ها، ادغام آن توسط نرم افزار winRaR انجام می شود و به یک فایل که همان فایل اصلی است، می رسیم.

 

پس روی هر کدام از فایل ها کلیک راست نمایید و اکسترکت را انتخاب نمایید، به یک فایل می رسیم.

تنها چیزی که می تواند شما را از دانلود درست آن مطمئن نماید، اطلاع از حجم هر کدام از فایل ها است. باید کلیه فایل های rar که مربوط به یک آموزش است و دانلود نموده اید به جز آخرین بخش، دارای حجم مساوی باشند.

 

فایل های زیپ شده را نباید باز کنید. فایل های .rar را باید اکسترکت نمایید و از نتیجه آن استفاده نمایید. ابتدا لازم است نرم افزار WinRaR نصب باشد، سپس روی یکی از فایل ها، کلیک راست نمایید و گزینه Extract Here را انتخاب نمایید.

(پس از دانلود تمام بخش ها)

در صورت مواجه شدن با این خطا، لطفا نرم افزار WINRAR خود را آپدیت کرده و جدیدترین ورژن را دانلود بفرمایید

این مشکل به این خاطر است که شما تمامی قسمت های فایل مورد نظر را دانلود نکرده اید. در صورتیکه حتی یکی از قسمت ها را دانلود نکنید قادر به استفاده از آنها نخواهید بود و با پیغام فوق مواجه می شوید. همچنین ممکن است در مواردی که فایل های زیپ را تغییر نام داده باشید نیز ممکن است این مشکل بروز کند.

در این مورد به پیغام خطا دقت کنید و ببینید دقیقاً بر روی کدام بخش پیغام خطا می دهد، بر روی هر بخشی که پیغام خطا بدهد به منزله این است که فایل آن بخش خراب است و درست دانلود نشده است و باید مجدداً همان بخش را دانلود کنید، توجه داشته باشید لازم نیست تمامی بخش ها را دانلود کنید فقط کافی است همان بخش خراب دوباره دانلود شود.

 

اگر فایل هایی که به صورت .rar دریافت نموده اید، می خواهید استفاده نمایید؛ ابتدا لازم است نرم افزار WinRaR نصب باشد، سپس روی فایل کلیک راست نمایید و گزینه Extract Here را انتخاب نمایید.

 

فایل اصلی آموزش، با نرم افزار WinRaR به چند قسمت شکسته شده است تا دانلود آن راحت تر و احتمال خرابی آن کمتر شود. شما این بخش ها را به صورت تک تک دانلود می کنید، در نهایت با Extract یکی از فایل ها، ادغام آن توسط نرم افزار winRaR انجام می شود و به یک فایل که همان فایل اصلی است، می رسیم. حال اگر در هنگام دریافت یکی از بخش ها، مثلا بخش پنجم مشکلی پیش آمد دیگر نیاز نیست شما از ابتدا تمامی بخش ها را دانلود کنید و تنها کافی است بخش پنجم را مجدداً دانلود کنید.

 

این مشکل به خاطر از کار افتادن لینک دانلود به وجود می آید که آن را از طریق بخش مخاطبین و فروش پیگیری نمایید. برای این کار می توانید ایمیلی را که دریافت کرده اید، ریپلای نمایید و این مورد را اطلاع دهید تا پیگیری شود.

 

در زمان دانلود فایل های چندبخشی، سعی کنید که فایل ها را یک به یک دانلود نمایید و از دانلود همزمان چندین فایل اجتناب نمایید. در برخی مواقع، سرور استادیاری به دلیل ترافیک بالا، اجازه دانلود همزمان بیش از یک فایل را به کاربران نمی دهد.

 

امکان دارد به دلیل ترافیک بالای سرور در برخی ساعات، دانلود با کمی تاخیر شروع شود و شما گمان کنید امکان دانلود وجود ندارد. در این حالت، لینک های دانلود را در نرم افزار مدیریت دانلود مانند دانلود منیجر کپی نمایید، تا دانلود به محض امکان پذیر بودن، توسط این نرم افزار انجام شود.


اگر در این حالت نیز، دانلود انجام نشد، به انتهای آدرس لینک دانلود یک علامت سئوال ? اضافه کنید و مجددا تلاش کنید.


اگر باز هم دانلود انجام نشد، چند دقیقه صبر کنید و سپس مجددا تلاش نمایید.

یکی از دلایلی که ممکن است لینک دانلود کار نکند، سرعت پایین اینترنت و یا مشکل از مرورگر شما باشد. ابتدا Ctrl+F5 را بزنید و مجددا روی لینک دانلود کلیک نمایید. اگر باز هم مشکل حل نشد، نرم افزار IDM را نصب نمایید و مجددا تلاش نمایید. اگر بازهم مشکل حل نشد، همان ایمیلی را که از ما دریافت نموده اید ریپلای نمایید و اطلاع دهید تا لینک های دانلود مجددا بررسی شوند.

 

لینک های دانلود محدودیتی نداشته و تا زمانی که شما به محیط کاربری خود دسترسی داشته باشید، امکان دریافت لینک ها برای شما وجود دارد.