جذب مدرس جهت ضبط ویدئو آموزشی جهت اطلاعات بیشتر کلیک کنید
0

افزایش فروش در سایت استادیاری

همکاران میتوانند با کمی توجه به امکانات سایت درآمد خود را چند برابر کنند. در این بخش به نحوه افزایش درآمد و بخش های مربوطه در سایت میپردازیم .

تعاریف اولیه

کیف پول : کیف پول بخش از سایت است که درآمد غیر از درآمد حاصل از فروش محصول (کتاب / ویدئو آموزشی/ وبینار /  پکیچ آموزشی) به حساب شما منظور میشود. از این مبلغ میتوانید در بخش های مختلف مانند خرید از سایت استفاده کنید. موجودی کیف پول قابل برداشت می باشد که میتوانید از طریق( پنل کاربر > کیف پول من > برداشت از حساب ) درخواست برداشت ثبت نمایید.

تراکنش ها : در بخش تراکنش ها جزئیات درآمد های جانبی شما را نمایش میدهد . تمام سیستم بصورت اتوماتیک و بدون دخالت شخص ثالث محاسبه و اعمال می شود.

برداشت از حساب : پس از کسب درآمدهای جانبی  میتوانید با معرفی حساب بانکی خود در بخش برداشت از حساب درخواست واریز به حساب بانکی را ثبت نمایید.

ارجاعات :  در بخش ارجاعات لینک انحصاری شما  نمایش داده میشود. از این لینک میتوانید برای کسب درآمد های جانبی استفاده نمایید.( فقط از طریق معرفی لینک انحصاری مبالغ به حساب شما منظور میشود.) همچنین در این بخش آمار دقیقی از مراجعات توسط شما  نمایش داده میشود.


روش افزایش درآمد های جانبی همکاران .

درآمد حاصل از ارجاعات

سیستم استادیاری به طوری طراحی شده تا با معرفی لینک انحصاری خود ( در بخش ارجاعات قابل مشاهده است ) کاربرانی که از لینک شما به سایت مراجعه کنند مبالغ زیر به حساب کیف پول شما منظور میشود.

۱- هر کاربری که از لینک شما به سایت استادیاری مراجعه کند  به ازای هر کاربر ۲۰۰ تومان  و روزانه حداکثر ۵٫۰۰۰ تومان در حساب کیف پول شما منظور می گردد.

۲- هر کاربری که از طریق لینک شما وارد سایت شود و ثبت نام نماید به ازای هر کاربر ثبت نام شده ۱٫۰۰۰ تومان و روزانه حداکثر ۵٫۰۰۰ تومان در حساب کیف پول شما منظور می گردد

شما با قراردادن لینک انحصاری خود در گروه و کانال و شبکه های اجتماعی یا میان دانشپذیران خود از این امتیاز و درآمد بهرمند شوید

درآمد حاصل  به ازای بازدید روزانه

شما با مراجعه روزانه به سایت و ورود به پنل کاربری خود مبلغ ۵۰۰ تومان به حساب کیف پول شما منظور میگردد. کافیست بطور روزانه یک بار حداقل وارد سایت و پنل خود شوید.

درآمد  بررسی هر محصول ووکامرس

شما بعنوان همکار ما در توسعه و تولید محتوای با کیفیت نقش دارید. لذا با بررسی سایر محصولات منتشر شده در سایت و اعلام نظرات خود  مبلغ ۱٫۰۰۰ تومان ( برای بررسی هر یک از محصولات )  به حساب کیف پول شما منظور می گردد

توجه : درآمد های جانبی که در بالا بیان شده  ارتباطی به فروش محصولات شما ندارند. لذا برای درآمد حاصل از فروش به پنل همکاران (داشبورد همکاران )  در بخش     ( برداشت ) مشاهده کنید